Home » Bez kategorii » Węże w mormyshku

Węże w mormyshku

Na pewno natknąć się na sytuację, w której podczas krojenia dół lub odtwarzania ryby, dużo mniejsze znaczenie niż wytrzymałości żyłki, jig skończyło się nagle, choć przed wami bez problemów na tym samym vyvazhivat wędkarskim większej w dużych ilościach. Jednym z głównych powodów tego jest zakłócenie linii na ostrej krawędzi otworu w mormyshkas ciała. Utrata ryb i mormyshkas – do przełamania linii rybackiej jest nieprzyjemne dla wędkarza, ale utrata nawet małych ryb w wyższych konkursach może kosztować sportowca wygrywa. W związku z tym bieg szkolenia w ogóle, aw szczególności do połowów mormyshkas jest ważnym zadaniem, a jeszcze bardziej dla sportowca.
Wraz z pojawieniem się przemysłu wędkarskiego nowych technologii i materiałów, które są powszechnie używane tak zwane “ciężkie wolframu” mormyshkas. Jednak z nowych zaawansowanych metod produkcyjnych problemów mormyshek nowych. Według miniaturyzacji produktów i materiałów o wysokiej twardości, nie zawsze jest możliwe, aby całkowicie rozwiązać problemu “ostrych krawędzi”, które powstają w produkcji przez otwory w mormyshkas ciała. Problem “ostre krawędzie” brakuje “miękkich” ołowiu i cyny mormyshek produkowanych metodą formowania, ale to jest poważne ciężkie – trudno “wolfram” mormyshek. Są to produkty z czystych materiałów spiekanych proszków metalurgicznych zawierających metale zawiera wolfram, nikiel, miedź i inne stosunkowo duży ciężar właściwy. Niekiedy te materiały są błędnie nazywane stopy, ale nie jest to prawda, ponieważ temperatury topnienia metali stosowane w kompozycji materiału jest to, że różne stopy coraz nie są możliwe. W metalurgii proszkowej może się zawiera różne materiały zawierające metale ciężkie. Takie materiały są drogie i nie zawsze dostępne, więc producenci mormyshek głównie technologia produkcji mistrzem ich elektrod podstawowych składających się głównie z czystego wolframu. Jak dobrze wiadomo, wolframu jest bardzo wytrzymały metalu i jest słabo obrabiane, największy problem jest proces wytwarzania porów. Obecnie otwory MORMYSHKA wolframu wykonane na obrabiarkach wykorzystujących spalanie technologii, cięcia lub wiercenia otworów, co z kolei stwarza problem “ostre krawędzie”. Problem ten został rozwiązany w inny sposób. Najczęściej jest prosta procedura usuwania ostrych krawędzi specjalnej funkcji “zagłębienia” (zdjęcie 1), ale nie zawsze robią to w pełni. Jest jeszcze jeden, moim zdaniem, bardziej efektywny sposób chronić żyłka jest instalacja polimeru batystu do mormyshkas pracy statku. I zwrócić uwagę jedną z opcji instalacyjnych w batystu mormyshku
Praca będzie wymagać:
– Jig;
– Przewody (można użyć drut izolowany pary skręconych komunikacji);
– Cienki drut, o średnicy około 0,1 mm;
– Clippers (nożyce);
– Zapalniczka (mecz).
Wstępnie nawiercone otwory mormyshkas “zagłębienia”. Zapoznaj się z drutu “skrętka” (zdjęcie 2) i zwolnić go z miedzianej podstawy. Powstały rury będziemy używać, aby ustawić go w mormyshkas otworów, ruch umiarkowany obie ręce rozciągnąć mały obszar cambric długich 3-4 cm tak, że średnica batystu miejscu spadł do mormyshkas otworem (zdjęcie 3). Ta procedura może być przeprowadzona z łagodnego ogrzewania i do “zimnej” drutu. Następnie, pod ostrym kątem cięcia rury na wąskie i tankowanie go w otworze mormyshkas (zdjęcie 4). Przyciąć końce cambric aby grubsza część ciała działał mormyshkas przez 1,0 – 1,5 mm, a cienki kawałek batystu o 3,0 – 4,0 mm. Refill hole cambric cienkiego drutu (rys. 5), a jej brzegi są topione w ogniu. Można użyć zapałek lub zapalniczki. W celu stopienia krawędzie kebrika i “złapać” jest bliżej ciała mormyshkas dość krótki (około jednej – dwóch sekund) skutki pożaru. Ważne jest, aby nie przegrzać woźnicy! Przed wyjęciem przewodu z gotowych mormyshkas dać jej szansę, aby się ochłodzić i ugruntować wewnątrz mormyshkas cambric ciała. Przyspieszenie procesu chłodzenia, można umieścić mormyshku w zimnej wodzie. Drut jest wewnątrz kebrika gdy topnieją krawędzie, będzie utrzymywać wewnętrzny otwór cambric dostępny do przewlekania żyłki do niego. Delikatny ruch gotowych wyodrębnić mormyshkas drutu. Traktowane kompozycja polimerowa mormyshkas krawędzi korpusu otwór (zdjęcie 6), zapisze żyłki na odkształcenia oraz uszkodzenia, które znacznie zwiększy żywotność nawet najcieńszych linii połowów. W procesie “wykorzystania” mormyshkas, otwierając dla linii do batystu może “kurczyć”, to pomoże przywrócić dentystyczne “igły” (zdjęcie 7).
Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że bez jig kebrika przywiązany do żyłki o średnicy 0,05 – 0,06 mm, odpadł po połowu ryb o wadze 30 -50 30 -40 gramów. Średnio w ciągu rundy (03:00) to działo się dwa razy przed, i to jest haczyk 50 -60 gramów, a do wygrania brakuje czasem przeczytać gramów. Jig z lakieru wytrzymać trzy godziny wycieczkę i nie odciął ucieczkę żyłka z mormyshkas otwory ciała. Jednak przed każdym wędkarski wędkowanie powinien związać niezależnie od ilości złowionych ryb na dzień przed.
Nicholas Lukoyanov.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s