Jarosław balalaika

Ostatnio zacząłem dostrzegać coraz częściej w niektórych sportowców na zawodach kompaktowych prętów z tworzywa sztucznego. Jako konsekwentny zwolennik balalaika z ciała pianki, wziąłem pewnego sceptycyzmu do takich wędek.
Podczas Mistrzostw Rosji w Dubnej, rozmawiałem z zawodników z Jarosławia, a oni odpowiedzieli bardzo pozytywnie na temat Jarosław bałałajka. Podczas rozmowy z jednym z twórców tego projektu Chabutkin Eugene, postanowił wędką testowej i rozrywka i kogut, za który otrzymał pakiet standardowy. Po powrocie do domu, obrócił się, i na sprawach bieżących, szczęśliwie zapomniał swój zamiar.
Pamiętał Yaroslavl bałałajka przeddzień Dnia Kobiet, a postanowił odroczyć inspekcję wędki nie może iść dalej, tym bardziej, że od pewnego czasu wolnego.

Żyłka Fishing rod został wyposażony o grubości 0,06 mm SLR, wolframu miedziowanych, polerowane do butów typu mormyshkas “kropla”. Storozhok Jarosław również używane, ale zmodyfikowane do konkretnego sprzętu wędkarskiego. Został wybrany do badania w sportów wodnych Rublyovo, niedaleko Moskwy. Na terenie zbiornika o głębokości 2,5 m ma roślinność wodną i zamieszkane głównie ciężar okunek 10 – 30 gram, ale często natknąć instancji 50 -80 grama lub więcej.
W poniedziałek, 9 marca, w 8 godzin 30 minut doszedł do stawu, pogoda była trochę komfort: temperatura około zera stopni, łagodny wiatr z deszczem ze śniegiem. U mnie na siłowni przyszedł Tatiana Hlobystova, znany sportowiec Moskwa. Kiedy zobaczył mnie w ręce plastikowym prętem naprawdę zaskoczony, ale po otrzymaniu wyjaśnienia przyczyn takiej radykalnej zmiany moje załączniki do narzędzi połowowych, wszedł do biznesu, a ja jestem jego.
“Wiercone” oraz kilkanaście otworów pokarmów uzupełniających, zaczął łowić. Mała, kompaktowa wędką w dłoni leżał dobrze, a ja nie doświadczyłem żadnego dyskomfortu. Lamb łatwo poluzować policjantów zacisk i “wyciągnął” linię. Ich zbyt szybko i bez wysiłku, aw jego miejsce na czubku Shestakov. No problem pestki Sprzęt wędkarski rybacki i obniżona do wymaganej głębokości, stała szpula jagnięciny. Następnie mam często z powodzeniem zwijania linii na szpulę i “wyciągnął” z żyłki do żądanej długości.
Gra mormyshkas, prowadzone okablowanie na różnych wysokościach, o różnym stopniu intensywności i amplitudzie, a przynęty, ponieważ nie zauważyłem, nie jak to przypomniała mu o sobie. W procesie połowów, wielokrotnie rzucić wędkę w śniegu i pół lub dwóch metrów od ciebie, to nie ma problemu, aby przeciągnąć ją przez żyłki. Jest lekki, nie, w śniegu, nie czepiając się nierówności i łatwo sunął po powierzchni. Podcinanie ryby były na czas, i na tyle cienka i miękka Shestakov, delikatnie wyciągnął spadków energii i ryby szarpnięciem. W odróżnieniu od wielu innych wzorów, bicz Jarosław Bałałajka ma lekko zbieżna, i materiał, z którego jest wykonany, jest stosunkowo miękki i elastyczny. “Gęste” baranek wątek może utrzymać pewien poziom siły hamowania szpuli, które mogą być niezbędne podczas gry, nagle klyunuvshih duże ryby. Podczas obracania szpuli, osłabiony jagnięcina pozostaje nieruchomy, a nie samoistnie poluzować lub skręcony, jak to ma miejsce w niektórych wzorów bałałajka.
W krótkich prób czasowych (4,5 godziny), nie linia ustąpił ze szpuli, a nie mylić wewnątrz.
Typowymi wadami projektu obejmują małą średnicę szpuli, jak podczas łowienia w głębokiej wodzie zwiększa ponownego nawijania żyłki. Na innych sportowców ręcznych w okresie przechodzenia od otworu do otworu, zwykle żyłka nawinięta na szpulę nie jest i dłoni lub balalayka przeciągnij na linii. Deszcz okresowo przylega do ciała baranka, ale problem jest zdecydowana większość wzorów bałałajka.
Nadal nie jest jasne, jak ta struktura będzie się zachowywał podczas połowów w silnych mrozów. Czy nie holodit rękę, nie zamrażać szpulę do ciała, nie zapewnia sprawnego funkcjonowania na śniegu i lodu z częstego spadku wędką w śniegu podczas grania ryb?
W odniesieniu do projektu skinienie Jarosław (schronisko), mogę powiedzieć, co następuje: “Płyta miała przerobić przełącznik, tak aby z” native “był tylko materiał. Ale jak na górze, kompaktowe, technologicznie i estetycznie, przepraszam, że dziura Shestakov duży do stosowania na Shestakov “bałałajka tradycyjnego.”
W ogóle, nie z długo-uchwyt Jarosław bałałajka, ja zostałem z pozytywnym uczuciem. Moim zdaniem, ten produkt, wraz z innymi liczne projekty wędki, może być z powodzeniem stosowany jako broń rybołówstwa sportowego.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s