Home » Bez kategorii » Metody okablowania i mormyshkas gry.

Metody okablowania i mormyshkas gry.

Wędkowanie na wędkarskiego lodu ma dużą aktywność wpływu i różne rodzaje metod okablowania mormyshkas gry, zachowanie ryb, aby zmusić ją do podjęcia przynęty oferowane przez rybaka.
Aktywny ryby mogą dyszę, swobodnie opadają na dno lub leżącej nieruchomo na dnie, bez dodatkowego wysiłku z ryby wędkarz zwrócić na to uwagę. Ale mniej aktywne ryby mogą być bardziej zainteresowani przynęty podczas połowów da mu trochę drgań i wibracji-translacji ruchu. Tryby Mormyshkas gry i jego okablowania, jest wiele, ale ich skuteczność może zależeć od różnych czynników, w tym:
1. Poziom wędkarza sprzętu.
Sprzęt wędkarski musi być zrównoważony, a jego parametry techniczne, dopasować warunki połowów umysłu, rozmiar i aktywność ryb chcesz złapać.
2. Poziom szkolenia.
Z poziomu taktycznego i technicznego szkolenia rybaków zależnych od jego zdolności do przewidywania i wdrożyć zestaw linii i dziczyzna mormyshkas które pomogą uzyskać ryby wziąć przynętę.
3. Wpływ warunków pogodowych.
Niekorzystne warunki pogodowe mogą mieć istotny i negatywny wpływ na zdolność do wykonywania szerokiego zakresu wędek i dziczyzna mormyshkas. Tak silny wiatr może poważnie ograniczyć wybór gier mormyshkas, zwłaszcza przy dużej okablowania. Ciężkie mróz może ograniczyć czas delegowania, a jego skuteczność, pudru na linii, i śnieżyce poważnie utrudniają Ci trzymać śnieg na biegu i tworzenia warstwy mokrego śniegu w otwór, który uniemożliwia wdrożenie niezbędnego okablowania.
Z jego arsenale żądanym biegu i wykazujący pewne mistrzostwo z nich, powinieneś znać podstawowe sposoby księgowania i gry mormyshkas do połowu różnych gatunków ryb.

Okoń.
Perch, najczęściej przedmiotem połowów wędkarskiego na lodzie. Od okoni drapieżnych ryb, a następnie atak na przynętę często kierują się nie tylko chęcią “jeść”, ale instynkt drapieżnika – wystarczy chwycić “wydobywanie” wcześniej niż inni. Okoń jest głównie zainteresowany w wyglądzie i zachowaniu przynęty, i mówi, że mormyshkas gra jest istotne, kiedy łapie.
Hungry bass wykonuje obrotowy i stacjonarną głowę pewnie, ze zgryz znajduje odzwierciedlenie w pierwszym przypadku, ukłon “w dół”, a w przypadku połowu na dole, do “stoyachka” – kogut “na wzrost”.
Kiedy mormyshkas aktywność ryb gra może być dość aktywny mormyshkas tapping na dnie kilka – trzy razy, zatrzymać woźnicę na dole, a jeśli po pięć sekund zgryz wstrzymać się nie stało, po czym uświadomił sobie okablowanie z kilkoma przystankami w czasie częstotliwość gry mormyshkas wysokiej amplitudzie – od średniej do super.
Jeśli jest suplementacja często otwory w górnej części otwór, przewody mogą być wykonane z góry na dół, z kilkoma stacjami i gładkich mormyshkas gry z średniej amplitudy, jak tylko przyrząd sięga dna, jest skierowany, jak opisano powyżej.
Kiedy kapryśna gryzienie mormyshku powinien szybko opada na dno, dwa – trzy krótkie kranu na dole otrzymują 5 do 10 sekund przerwy, a następnie okablowania nawet o średniej częstotliwości i małe gry mormyshkas amplitudy, krótkie (5 – 10 s) zatrzymuje się co 10 – 20 cm odzysku.
Przy bardzo kapryśnych gryzących mormyshkas ostrożny wybierając na dole i małą przerwę w 5 – 10 sekund (uchwyt u dołu), otrzymuje bardzo delikatne, miękkie i małe amplitudy z powolnym kręcąc wzrostu mormyshkas. We wszystkich przypadkach, z wyjątkiem dogania “stoyachka” ukąszenia okoni jest identyfikowany jako ukłon (kogut) “w dół”.

Roach:
Roach, spotkanie na dole, na ukąszenia przynęty, zazwyczaj po jig osiąga dno, natychmiast lub po kilku sekundach ciszy i zgryz jest pokazany podnoszenia głową (domek) do góry. Czasami ugryzienie podczas obniżania mormyshkas wystąpi, to niby zatrzymuje się i nie opadają. Aktywny płoć i płoć, która porusza się w wodzie (to dzieje się z częstego dokarmiania znad otworu) i dziobie na niższe od gry. Gra mormyshkas dno może być w postaci gładkiej bujania z powolnego podnoszenia lub opuszczania i okresowe przystanki bites wystąpić jako ukłon (kogut) “na wzrost” i skinieniem głowy (kogut) “w dół”. Aktywność Roach porusza się w wodzie w poszukiwaniu żywności pecks częste gry mormyshkas niskiej i średniej amplitudy powolny wzrost i upadając, z przystankami w 20 cm -30 pojawia jak ukąszenie to skinieniem głowy (kogut), “w dół”, co najmniej nod (kogut) “rosną”.

Leszcz:
Karmienie na dole leszcza są gryzienie na stangreta stałego, “rosną”. Mniejsze leszcze, która znajduje się nad dnem, ma na gładkiej lub części gry, przy stosunkowo dużej amplitudzie (wpis w górę), z krótkimi przystankami, zgryz pojawia się jako nod ruchu (Lodge) “w dół” mniej “na wzrost”. Dobry odbiór, aby zwrócić uwagę na mormyshke pasywny leszcz, to “bad game” (wspólne, duże amplitudy gra mormyshkas na 10-50 cm od dołu), a po tym połowów odbywa się wszystkie powyższe księgowań. Obniżenie woźnicę do dołu, można trafić parę trzy razy na jej dnie, a następnie, po krótkiej przerwie, przeprowadzać wszystkie typy operacji.

Ruff.
Jeśli Ruff jest na przynętę w dużych ilościach, wystarczy zapukać mormyshkas na dnie kilka razy, i zatrzymuje się na dole, zgryz powinien być na “stoyachka” niemal natychmiast, w przeciwnym razie konieczne jest powtórzenie cyklu. Przy gryzieniu capricious gry opisany powyżej może być również stosowany, wraz z okablowaniem rosnącej zawierającej grę mormyshkas o wysokiej częstotliwości i amplitudzie małe. Rzadziej używane gładkie biegunach mormyshkas pobliżu dna. Kielich zgryz kryza jest identyfikowany jako “ukłon w dół,” rzadko, zwykle podczas połowów poza dno o dużej głębokości – “rosną”.

Bleak.
Mormyshkas trochę ponure jest złowionych na haczyku. Przekładnia ta składa się z żyłki o średnicy rybackiej 0,09 – 0,1 mm, złożyć, mały pellet i numer hak 20 – 22. Osad z haczyka znajduje się w odległości 5-10 cm, mogą być połączone wślizgu, i zawiera hak i sprzęt wędkarski. Jako takie, że gra nie jest wymagane, jako ponurego ukąszenia natychmiast po obniżeniu korek, lub po kilku wślizgu podciąganie. W celu utrzymania ponura kosmyki w dziedzinie rybołówstwa, ważne jest, aby stale kasy karmienia mały otwór w górnej części wału korbowego (przynęta), i ponure może wspinać aż do lodu.
Istnieje wiele innych rodzajów transakcji, ale powyżej, przeprowadzone w różnych odmianach, mogą łowić ryby z innym nastroju i apetyt.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s