Home » Bez kategorii » Motyl jak dysza do połowów zimą na wędkarskiego

Motyl jak dysza do połowów zimą na wędkarskiego

Motyl, w połowach okoni zimą, batalion, płoć, leszcz, ukleja, i tak dalej do wędkarskiego jest jednym z najbardziej popularnych przynęt. Aby dopasować wędkarzy używać dużych (pakowane) drobnych i grubych (Moscow Region) larwy ochotki. Z kolei duża korba w zależności od miejsca produkcji i jego “dojrzałości” w wielkości jest średnie i duże, a kolor jasny czerwony, ciemnoczerwony, a “czarny”. Dzięki metodzie “górnictwo” skrzyni korbowej “Meshkova” i “pull” (wyodrębniony). Meshkova korby silny, wytrwały i dobrze utrzymane, “wyciągnąć” – w krótkim czasie trwałości, szybko staje się nudne i traci swoją atrakcyjność dla ryb. Mały aft, w pobliżu Moskwy, Bloodworm, zazwyczaj ciemno – czerwony, “silny” i dobrze utrzymane na haku.
Ruff złapany na dużej ćmy, wypluł na haku (fot. 1, 2) – w niskich gryzienie, czy dwa – trzy – z aktywnym (zdjęcie 4). Czasami w bardzo kapryśnych gryzienie, sportowców są wykorzystywane jako opakowania małe ćmy.
Podczas połowu płoci na haku mormyshkas często odkładany na jednej dużej ćmy (zdjęcie 2), ale przy aktywnym gryzienie płoci duży może dać dobry efekt dyszy, składający się z 2 do 3 dużych ćmy (zdjęcie 4). Nakarm Bloodwormy jak dysza jest używana do płytkich wędkarstwo sportowe (do 10 -. 20 uncji) Roach. Roach przekąskę na ryby, często udaje się zdjąć korbę z hakiem przed wędkarz będzie miał czasu, aby produktywnego cięcia. Nasazhivaya Bloodworms, tak, jak pokazano na zdjęciu 3, można zmniejszyć liczbę bezczynnych strajków.
Aktywny bass są gryzienia larwy ochotki dowolny rozmiar, jak również kilka, a nadziany na hak bloodworm (fot. 4), ale zdarza się dość często wybredny do wielkości dyszy. Podczas połowów na bas jest dobrze ugruntowana metodę przesuwając ćmę pokazany na zdjęciu 2, ale często bas przejmuje końcówki dyszy i ciągnie korbę haka. W tym przypadku sposób, aby pasowały przesuwając ćmę pokazano zdjęcie 3.
Bleak towarzyski i zawsze głodny ryby, duży korba dobra wskazówka do połowu ją lód. W zależności od aktywności może trzymać korbę ponury jeden z wymienionych zdjęć do 1-3 sposób.
Do połowu dużych Bloodwormy użytkowania leszcz, przebijając kilka sztuk na mormyshkas haka a ich liczba zależy od aktywności i wielkości ryb (zdjęcie 4). Większe i bardziej aktywne niż leszcze, większe w głowicy (5 do 10 mole), i vice versa. Każdy kolejny odlew usuń zaczep pozostaje “off-SPEC” larwy ochotki, zastępując ją “świeże”. Należy także usunąć śluz z ryby z żyłki i mormyshkas. Nasazhivajut Bloodworms, piercing sting hak ciemne ćmy głowy (zdjęcie 5). Jako amator rybackiego “trofeum” leszcza, czasami jak dyszy, należy użyć belki Bloodworms, który przygotowano wcześniej, i to od 10 do 20 ćmy przypięte razem lub rezinochkoy lub wątku. Małe korbowego, jako dyszy, leszcze z reguły nie stosuje.
W przypadku długotrwałego składowania, ochotka staje się leniwy, zwrócić go świeże i atrakcyjny wygląd może być trzymając larwy w zimnej wodzie, lub pomijanie przez specjalne komórki wypełnione wodą.
Pakiety wodery przed fishing najlepiej jest podzielić na dwie części, jedną umieścić w “wydatków” motylnitsu z których będą wykonane na dyszy Bloodworm i sekundy, aby usunąć ciepłe miejsce. Często przestaje bloodworm w motylnitse lub spontanicznie wylewa się z niej. Motyl, znajduje się w “rezerwie” zawsze nadrobić straty i skutecznie kontynuować połowy.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s