Home » Bez kategorii » Nod (Storozhok) dla mormyshkas zimowych.

Nod (Storozhok) dla mormyshkas zimowych.

Aby osiągnąć sukces w tej połowów zimowych na wędkarskiego jest ważne, aby mieć dobre, zrównoważone “narzędzie” – wędkę. Nowoczesna wędka zima do połowu ryb na sprzęt wędkarski, z reguły składa się z następujących głównych elementów: cewki body, whip, nod (kogut), żyłka i jig. Każdy element z wędką w izolacji wykonuje inną funkcję. Wszyscy razem, jest dobrze wypełnione i dobrze do siebie pasują, a są one wysokiej jakości narzędzie, które pozwala wędkarzowi realizować swoje zdolności techniczne i taktyczne. Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że są kluczowe do wędki i żyłki wędkarskiej jig, rozwiązania te elementy bezpośrednio wskazane w ryby i jak ryby widzi, sukces połowów. Tak to jest, ale nie mniej ważne są wędki i inne składniki, w szczególności ukłon (kogut). Nod (kogut) jest przeznaczony do wykonywania następujących funkcji, które bezpośrednio wpływają na skuteczność połowów:
Pierwszy – w celu zapewnienia różnych gier mormyshkas;

sekund – szybko i skutecznie sygnalizować najbardziej ostrożne kęs.

Po wybraniu (produkcja) nod (schronisko), musisz wiedzieć i wziąć pod uwagę niektóre z cech i właściwości, które nie są bezpośrednio wpływają podstawy efektywności, a mianowicie:

1. Nod Projekt (domek) powinien zapewnić:

– Gładkie przejście z żyłki przez niego w trakcie jego wprowadzania i “zostawić”;
– Niezawodny i wydajny zamontować go na końcu bata;
– Stabilna praca w szerokim zakresie temperatur zimowych;

– Dobry wzrok gryzienie.

2. Nod (kogut) nie powinien “mieszać” się żyłki wokół niego.
Storozhok można oglądać “jako elementów węzłów, które są:
a) alarm zgryz (polimer (Lavsan itp.) Film, dzik włosia, blacha stalowa, gumy poidła itp.);
b) zamontować przełącznik do gryzienia prętów bata.
Obecnie gryźć alarm dla sportu Storozhko wykonany z Mylar lub innego tworzywa sztucznego, rzadko używane do tego włosia dzika celu, i że bardzo rzadko inne materiały. Jako amator wędkowania, oprócz “dacron” i “włosie” używane są blachy, sprężyny i grubą kreską i innych dostępnych materiałów.
Dacron “gryźć alarm”.
Mylar spełnia podstawowe wymagania ukąszenia sygnalizator, a mianowicie:
– Szeroka gama filmów o różnych przemysłowych właściwości fizyczne;

– Łatwość obróbki materiału;

– Wysoka elastyczność i jędrność;

– Wysoka odporność na stres fizyczny;

– Stabilność wydajność w szerokim zakresie temperatur;

– Wytrzymałość na znaczne temperaturach ujemnych;

– Łatwy do budowy przechodząc otwory na żyłce;

– Wysoka czułość do ukąszenia.

Wadą jest to skutkiem silnego wiatru na trwałość wyłącznika. Wada ta może być w znacznym stopniu zminimalizowane poprzez przykrycie ich zbyt wiele na wietrze z jego ciała, skrzynki itp.
Po wybraniu grubości warstwy, określając profil i kształt alarm zgryzu powinny rozważyć niektóre z głównych czynników, które wpływają na jakość pracy przełącznika, w szczególności wagi mormyshkas, sposób gry go, głębokość widoku i aktywność połowu ryb, gryzie, charakter itp. Zmieniając długość, szerokość i grubość folii można przytakuje (domek) na mormyshek dowolnej masie i różnorodność sytuacji rybackich.
Profil obrabianego przedmiotu można ciąć szewc alarmu, duchownych lub inny ostry nóż, dla których film jest umieszczony na płaskiej drewnianej (plastik) powierzchni (krojenia) i wyciąć z profilem nożem, następnie udoskonalenie przedmiotu odbywa plików igły i papieru ściernego. Otwory, przez które przechodzi żyłki wiercone cienką sverlyshkom, lub – przebite podgrzewany igły lub AWL.
Przez wybór położenia otworów dla przepływu żyłki przez węzeł do przyzewowego należy traktować ostrożnie. On, czy poprawne, czy nie, przechodzi przez żyłki punktu mocowania do skuteczności przełącznika. Jednocześnie, skuteczność jej prac wpływa na liczbę przejeżdżających otwory (tuleje, pierścienie, itp.) oraz ich lokalizacji na alarm. Rysunek. 2 (A, B, C) pokazuje najczęstsze warianty lokalizacji otworów na przejścia żyłki przez loży montowania. Z kolei lokalizacja otworu zależy od liczby otworów przekraczających lub przekraczania pierścieni (rękawy) na alarm. Podejście jest proste – jeśli liczba przejściu dziury nawet, linka prowadzona jest przez podstawę pod przełącznik (rys. B), jeżeli liczba przechodzące otwory dziwne, żyłka jest prowadzony przez Górze nad przełącznikiem (rys. 2, C), tak, że kierunek linia żyłki przez Górze i od niego do sygnalizator starał się kierować. W związku z tym, położenie linii przechodzącej przez zespół ciała musi być usytuowany jak najbliżej miejsca przezeń alarmowego i są w tej samej płaszczyźnie pionowej z nich (rys. 2). Witryny o pierwszym przekroczeniu dziurę na alarm jest pożądane zrobić 10 – 15 mm z mocowaniem. Dalej pierwszy otwór przelotowy, gorzej alarm działa. Ponadto, dla bardziej skutecznego działania przełącznika, linia powinna iść do skrajności przez otwór od góry do dołu (rys. 1).
Nie jest konieczne, aby wstawić przycisk do otworu na batem, jak w czasie montażu i demontażu Nod (domek) na końcu bata, jest efekt mechaniczny włącznik, powodując nie tylko można obniżyć “setup”, ale także zniszczyć ich zbyt.
Przed połowów główne elementy takielunku (jig, żyłka i alarm zgryz) powinny być zrównoważone (pasują do siebie). Czasami urządzenia do wyważania a mają przynieść grubości powłoki przedmiotu obrabianego do alarmu pracy. Odbywa się to w następujący sposób: – ostry nóż, skierowane prostopadle do powierzchni folii, metodycznie usunięty (ociera) warstwa po warstwie. Po polerowania, papierem ściernym usunięte zadziory i ostre krawędzie są przetwarzane. Dla lepszej percepcji wzrokowej wskaźnika koloru na podstawie indywidualnych preferencji wędkarza.
Ostrzeżenie dzika ukąszenie Szczecina.
Główną zaletą stróżówka jest za minimalne narażenie na wiatr szczeciny. Warto od razu powiedzieć, że znalezienie dobrego włosia bardzo trudne, dla zakupionego produktu włosy tuż przekroju kołowym. Ze względu na fizyczne właściwości materiałów jest trudne, a czasami niemożliwe, równoważenie szczeciny z mormyshkami ciężkiego. W zasadzie równowagi poprzez zmianę długości łącznika, który ma pewne ograniczenia. Mechaniczne grubość realizacji szczeciny często stosowane, ponieważ nie prowadzi do zakłóceń w strukturze włóknistej materiału i zazwyczaj tracą swoją siłę.
Montaż jednostki.
Urządzenie Montaż nie jest bezpośrednio zaangażowany w wykrywaniu bite, jest mniej lub bardziej pomaga wędkarz szybko zebrać tackle (wędka) na stawie, szybko dostosować długość przełącznika, aby zapewnić sprawne przejście żyłki ze szpuli do przełącznika i przełączyć się uniknąć przypadkowych haki ŻYŁKI możliwych nieprawidłowości i wystające węzeł porcje. Obecnie, nowe materiały, technologie, pozwalające nam na ukłony (schronisko) jest bardzo wysokiej jakości. Należy zwrócić uwagę na punkt mocowania na portierni Mogilkina Aleksandra (zdjęcie 1). Wykonane przytakuje (domek) dokładnie i skutecznie. W tabeli 1, proponowana Alexander, ilustrują wykonania podstawowych relacji cech fizycznych czujników do mormyshkas masy, które, moim zdaniem, mogą być stosowane w produkcji wędkarzy loży. Myślę, że bardzo udany projekt i wykonanie decyzji montowania na ukąszenia alarmowego Jarosław balalaika (zdjęcie 2).
Później, jak można zdobyć doświadczenie, większość wędkarzy znaleźć kombinację “przyrządu – ukłon (kogut) – rusztowanie” dla poszczególnych opcji połowu.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s