Home » Bez kategorii » Sporty zimowe jig: sportowiec Tactics (część 4)

Sporty zimowe jig: sportowiec Tactics (część 4)

Jak wspomniano w poprzednim artykule, oprócz sposobów podawania pokarmów uzupełniających i ryb, w celu ustalenia taktyki w szkoleniu powinny znaleźć się:
Głębokość 1.Minimalnuyu, w którym znajduje się “nagradzany” fish (nagradzany ryby, to wielkość ryb, aktywność i ilość, które mogą mieć nadzieję na sukces)
2. Maksymalna rough tackle, (grubość żyłki i wartości mormyshkas) pozwala aktywnie połowu ryb
3. Rodzaj i wielkość pędzla lub jej brak
W celu określenia głębokości, na których złowione ryby “,” zwycięskiego należy starannie zbioru różne głębokości i poziomy, które są identyczne z oczekiwanym miejscu zawodów. Porównywanie wyników, określenie wydajności głębi. Pełniejszy obraz będzie, jeśli będziemy analizować wyniki uzgodnionych działań sportowców 4-5.
Aby ustalić racjonalne wślizgu, skutecznie złapać “nagradzany” ryby powinny wypróbować kilka kombinacji linii grubości i parametrów mormyshkas. Aby w większym stopniu na zgryz wpływa na grubość żyłki i wielkości mormyshkas i jego kształt i kolor, konieczne jest zwrócenie szczególnej uwagi na wielkość i jakość haka. Z kolei, wielkość i kształt haków mormyshkas zależeć od rozmiaru, typu i aktywności ryb. Dysza może być również stosowana w kierowaniu ich wymagania co do wyboru haka. Według wyników szkolenia są do wyboru zajęcia, wędkarstwo, który pozwala złapać zwycięskiej ryby tak szybko, jak to możliwe, bez obawy złamania tackle z minimum emerytur i ukąszeń pustych. Uważa się, że średnica dwóch milimetrów mormyshkas i kształt, jednak nie ma praktycznie żadnego wpływu na aktywność ryb, w przeciwieństwie do różnorodności mormyshkas gry.
Najczęściej w konkursie, jak dysza jest używana Bloodwormy, dużych i rufie. Rzadziej, jak dysza jest używana larwy muchy łopianu lub maggot Mały, pomalowany na żółto i czerwono. Czasami, kiedy aktywność ryb dobrze różne sztucznych przynęt, kolorowe kulki (stosować sztucznych przynęt podczas zawodów jest zabronione!), Albo można spróbować złapać bez załączników. Beznasadochnaya wędkarstwo wymaga jakiś sportowiec szkolenia, dostępność specjalnego mormyshek sprawia catch bardziej skuteczne. Szkolenie zaproponuje najbardziej odpowiednią opcję za pomocą dyszy, ale jak to często bywa w konkursie, aktywność ryb i jego priorytetów w wyborze żywności może ulec zmianie, nawet w krótkim czasie, więc zawodnik musi być gotowy do twórczego wykorzystania swoich dostępnych akcesoriów.

Początkujący mogą być zalecane po możliwych kierunków sportowca działania w najczęstszych sytuacjach w dziedzinie konkurencji:

1. Wysoka gęstość i wysoka aktywność ryb w okolicy:
– Znajdź minimalną głębokość, na której znajduje się “nagradzany” ryby;
– Zastosowanie jako surowca wślizgu, dzięki czemu aktywnie połowu ryb;
– Aby użyć najbardziej odpowiedni załącznik, częściowo lub całkowicie z niego zrezygnować;
– Nie siedzieć na dziury, czy gryzienie spadki;
– Stale pracuje, aby zakończyć karmienie dobrze.

2. Wysoka gęstość i niski poziom połowów w obszarze:
– Aby wybrać optymalny rozmiar i typ dysz;
– Nigdy nie należy używać “szorstki” walki;
– Uzupełniające do produkcji żywności i rzadkich w małych dawkach;
– Użyj szeroką gamę gier mormyshkas.

3. Niska gęstość, ale wysoki poziom ryb:
– Aktywny i intensywne poszukiwania ryb;
– W trudnym wślizgu, dzięki czemu ryby złapać;
– Minimalna głębokość połowów;
– Koniecznie sprawdź koniec wycieczki zwabił wszystkie studnie;
– Aby sprawdzić, czy nie (skuteczność) karmienia.

4. Niska gęstość oraz niska aktywność ryb:
– Przeprowadzenie poszukiwaniu ryb;
– Aby zmniejszyć dawkę przynęty, rzadko wytwarzają suplementacji, jeśli to konieczne, aby całkowicie zrezygnować z karmienia;
– Aby użyć delikatnego sprzętu;
– Użyj szeroką gamę gier mormyshkas.

Proponowane algorytmy zachowania nie może być bezwzględna i uniwersalne, ale w pewnym stopniu odbiciem doświadczeń w dziedzinie sportu wędkarskiego połowów. Kreatywne wykorzystanie tych wytycznych pomoże zwłaszcza na początkowym etapie doskonalenia umiejętności sportowe.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s