Home » Bez kategorii » Cabot ćwierć zwiększone wytwarzanie sadzy w Chinach

Cabot ćwierć zwiększone wytwarzanie sadzy w Chinach

Dick Stevens głosowanie udziałowcem Cooper nie wystarczy zamknąć interes z Apollo
Były prezes Oddziału Północno-Amerykańskiej Cooper wydał opinię na tym, co będzie przebieg transakcji z Apollo w związku z pojawieniem się nowych problemów

Dick Stevens (Dick Stephens) raz na czele Departamentu Cooper w Ameryce Północnej, po ogłoszeniu, że firma kupuje Indian Apollo , były dyrektor z kolegami stworzył organizację non-profit z byłych pracowników firmy – Cooper Emeryci Organization (CRO) – do o to, że nie zostaną naruszone prawa pracowników, gdy kontrola wchodzi do Indian. W jego opinii na temat transakcji, powiedział w wywiadzie dla Kuriera.

Wcześniej byłeś zaniepokojony kontrakt z Apollo, a zwłaszcza fakt, że Cooper będzie musiał zapłacić dużą część długu dla własnej absorpcji. Wyniki ostatniego kwartału w tym samym czasie, jak gdyby celowo pokazują spadek zysków spółki. Jest to konieczne, aby sądzić, że dane te są napędzane tylko te problemy.

To jest demonstracja tego, co zostało powiedziane. Chociaż 2012 był świetny pierwszy rok, firma opona jest cykliczny. Ogólnie rzecz biorąc, naszym głównym problemem była jeszcze związana z kwoty zadłużenia. I na podstawie tego, co dowiedzieliśmy się w tym tygodniu, ta troska hutników (UKW), dzieli się z nami. Nie mam żadnych informacji innych niż to, co już zostało opublikowane w mediach, ale, jak widać, w Unii obawiają się, że dług będzie opuścić firmę w niepewnej sytuacji finansowej.

Po pierwsze, obawiamy się, że spółka będzie miała wystarczająco dużo środków na inwestycje w ochronę i rozwój ich produkcji, a to pierwszy cel, podczas gdy obniżenie kosztów będzie na emeryturze, które, oczywiście, wpływa na wszystkich w firmie. Dlatego nasza organizacja pracuje ciężko, aby dostać żadnych gwarancji pełnego finansowania emerytur.

My również słyszałem, że protesty związkowe przeciwko ofertę na co najmniej jeden z zagranicznych fabryk Cooper. Ale istnieją inne powody do obaw, czy to prawda?

Sądząc z tego, co czytałem, pracownicy fabryki w Chinach jest tak przeciwko absorpcji, że nawet złożył wniosek o likwidację spółki joint venture, w której Cooper jest właścicielem 65% udziałów. Jest to pierwszy przypadek w Chinach.

Jeśli joint venture rzeczywiście być wyeliminowane, to zasadniczo zmienić strukturę całej transakcji, nie?

Moim zdaniem, to zagroziłoby całą ofertę. Jest to jeden z http://www.zamoczkija.pl/zamoczkija największych i najbardziej dochodowych zakładów Cooper w świecie. Jest on integralną częścią struktury firmy, i Apollo chce się ją przez co najmniej dwóch powodów.

Po pierwsze, jest to wielka fabryka opon ciężarówek, a są one silne w tym segmencie, a po drugie, jest to ich jedyna szansa, aby wejść na rynek chiński. Jeśli sytuacja nie ulegnie poprawie – a teraz, jak widać, protesty tylko rosnąć, a nie ustępują – Nie wiem, jak można zakończyć całą transakcję.

Chociaż mówimy o przeszkodach na części Cooper, jeden z najbardziej intrygujących pytań związanych z tym, czy porozumienie Apollo z władzami Indii, które ograniczają ilość inwestycji dla lokalnych firm.

Nie jestem pewien, co umowa jest duża, ale to ciekawa kwestia, ponieważ odnosi się do polityki Banku Rezerw Indii, w których żadna firma nie może kupić inny, jeżeli jej kapitał jest większy niż nabywca.

Początkowo sprawdzić umowę z Cooper nie było planowane, bo jej warunki zostały uzgodnione przed wejściem w życie dekretu. Jednak nie tak dawno temu, władze zmieniły swoje stanowisko i teraz mówią, że chcą więcej dokładnie sprawdzić sytuację z transakcji, ponieważ jest to sprzeczne z nowymi przepisami. Co oni mogą zdecydować, nikt nie wie, ale myślę, że potencjalnie może to być kolejna przeszkoda.

Głosowanie udziałowcem Cooper w absorpcji jest zaplanowane na koniec tego miesiąca. Czy te problemy wpływają na ich decyzję?

Głosowanie odbędzie się w każdym razie, i spodziewam się, że wynik będzie pozytywny, ponieważ jest oczywiste, że z punktu widzenia akcjonariuszy, to jest bardzo atrakcyjna oferta, niosąc ze sobą duży zysk.

Ale ta procedura nie zamknąć interes. Obie strony muszą również spełniać wszystkie i rozwiązanie problemów. I jestem pewien, że te dwa problemy – z indyjskiego banku i sytuacji w Chinach – w dłuższej perspektywie będzie to miało wpływ, gdy transakcja jest zakończona.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s